Podświetlanie dekoracyjne kwarcytu i onyksu

Kwarcyt i onyks – luksusowe kamienie do aranżacji wnętrz

Kwarcyty to piękno w wielu odsłonach  –  unikatowy styl z niezwykłą funkcjonalnością. Kwarcyty są bardzo twarde, odporne na uszkodzenia, użytkowanie i zarysowania, a także na wilgoć oraz ogień. Są całkowicie neutralne dla organizmu – nie zawierają ani nie wytwarzają żadnych groźnych substancji.

Kwarcyt pozwala nam na nietypowe aranżacje takich elementów jak posadzki, ściany, parapety, blaty i panele kuchenne i łazienkowe, schody, tarasy, obudowy wyspy kuchennej i wiele innych. Brazylijski kwarcyt posiada także niezwykłą właściwość charakterystyczną dla onyksu, czyli przepuszczalność światła. Podświetlenie kwarcytu pozwala uzyskać nieprzeciętny design oraz wyjątkowy klimat i ciepło. Zapraszam do skorzystania: profesjonalny montaż elektryki – podświetlenie płyt onyksu.

podświetlenie płyty kwarcytu onyksu warszawa
led profesjonalne oświetlenie płyt kamiennych onyks kwarcyt
led profesjonalne oświetlenie płyt kamiennych
podświetlenie płyty kwarcytu onyksu warszawa elektryk

Instalacje podświetlane z onyksu – unikalna aranżacja

Slaby lub płytki z onyksu zwykle umieszcza się w ramach lub wnękach i podświetla od tyłu. Dobierane źródło światła musi być wystarczająco jasne, aby rozświetlić odpowiednio kamień. Źródło światła może zostać tak rozmieszczone, by dawać jednolity efekt lub efekt cieniowania.

Instalacje podświetlane onyksu świetnie prezentują się w łazienkach, sypialniach i salonach. W ostatnich latach hitem staje się użycie onyksu także w kuchniach, np. jako podświetlany panel blatu kuchennego lub jako ściana frontowa kuchennej wyspy.

Skorzystaj z profesjonalnej instalacji oświetlenia pod płyty onyksu czy kwarcytu, zapraszamy!

onyks kwarcyt podświetlony led dekoracyjne